Strona główna / O firmie

O firmie

LS Consulting & Management sp. z o.o. została utworzona w 2002 roku. Od przeszło 12 lat spółka współpracuje z firmami z różnych branż, z całej Polski. Główny przedmiot działalności spółki w ostatnich latach skoncentrował się wokół wpierania działalności leczniczej, w szczególności restrukturyzacji podmiotów leczniczych, obsłudze finansowania oraz przeprowadzaniu audytu.

Zespół LS Consulting & Management tworzą menadżerowie, prawnicy (adwokaci i radcowie prawni), doradcy podatkowy, księgowi oraz wiele innych specjalistów, z różnych branż zawodowych, których kwalifikacje i umiejętności odpowiadają danym projektom indywidualnym. LS Consulting & Management stanowi grupę ludzi doświadczonych i  kreatywnych, niebojących się nowych wyzwań. 

LS Consulting & Management sp. z o.o. jest połączeniem dynamicznie rozwijającej się struktury z tradycyjnym oddaniem I profesjonalizmem oferowanym każdym z naszych Klientów.

Naszą misją jest jak najszybsze znalezienie i rozpoznanie problemu oraz niezwłoczne zastosowanie niezbędnych środków, w celu rozwiązania nawet najtrudniejszych sytuacji. Wykonywane przez naszych ekspertów analizy i rekomendacje poprzedzone są zawsze rzetelnymi konsultacjami, badaniami tak, aby nasz Klient otrzymał usługę najwyższej jakości, na najwyższym poziomie.