Strona główna / Usługi - Szucha Business Center

Szucha Business Center

Szucha Business Center jest to miejsce skupiające podmioty gospodarcze z różnych branż tworzące wspólnie grupę ściśle związaną z Warszawą. Szucha Business Center jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które niewielkim kosztem pragną prowadzić działalność gospodarczą. Biuro w Szucha BC niewątpliwie pozwala na skupienie się na własnej działalności przerzucając obsługę kancelaryjną i sekretariat do rąk zespołu Szucha Business Center, który na bieżąco odbiera Twoją korespondencję i informuje o najważniejszych wydarzeniach za pośrednictwem Internetu i telefonu.

 

Zapraszamy!

 

http://szuchabc.pl

Zobacz pozostałe usługi

Usługi
prawne

Profesjonalna obsługa Klienta wymaga, aby każdego rodzaju projekty sprawdzały się kompleksowo. LS Consulting & Management sp. z o.o. łączy kwestie inwestycyjne, biznesowe z analizą prawną, w ten sposób tworząc swoistą całość. Obsługa prawna Klienta jest podstawowym elementem skutecznego wdrożenia zmian, które dadzą podstawę do wzrostu przychodów i płynności finansowej Państwa firmy. Członkami naszego zespołu są adwokaci, radcowie prawni oraz doradcy podatkowi świadczący usługi w zakresie m. in. przygotowywania i negocjowania umów, rejestracji nowych podmiotów prawnych, windykacji należności, reprezentacji w postępowaniach sądowych, łączeniu podmiotów gospodarczych.

więcej
Consulting i doradztwo
biznesowe

Usługi konsultingowe świadczone przez LS Consulting & Management sp. z o.o. stanowią podstawową gałąź działalności firmy. Świadczymy kompleksową pomoc w zakresie doradztwa zarówno biznesowego jak i finansowego. Wdrażane przez nas projekty rozwiązań mają na celu usprawnienie funkcjonowania przedsiębiorstw lub reorganizację struktur w ten sposób, aby działalność mogła być jak najbardziej wydajna. Oprócz szeroko pojętego doradztwa, LS Consulting & Management sp. z o.o. jest również podmiotem, który dokonuje audytów prawnych i finansowych podmiotów gospodarczych wszelkiego rodzaju.

więcej
Doradztwo
podatkowe

Zdobyte przez lata doświadczenie sprawiły, że skupiliśmy się na możliwości rozwijania i pogłębiania kontaktów biznesowych. Dzięki naszym usługom firmy działające na rynku mogą odnaleźć właściwych partnerów żywo zainteresowanych współpracą zarówno inwestycyjną jak i barterową. W związku z ciągłym rozwojem przedsiębiorców, należy na bieżąco szukać nowych rozwiązań, które na przestrzeni lat mogą zaowocować znaczącą zmianą na korzyść. LS Consulting & Management sp. z o.o. pomaga w wyszukaniu i zawarciu bezpiecznych relacji z innymi przedsiębiorcami stale współpracujących z firmą.

więcej
Sektor
ochrony zdrowia

Współpracując na przestrzeni lat z podmiotami leczniczymi, udało nam się wypracować model skutecznego rozwiązywania problemów jednostek medycznych, przychodów leczniczych, zakładów opieki zdrowotnej czy nawet szpitali. Do głównych zadań tej dziedziny działalności należy zaliczyć zawieranie, negocjowanie i obsługa kontraktów z NFZ, przygotowywanie dokumentacji konkursowych, restrukturyzacja przychodni, maksymalizacja wydajności zarządzania zasobami ludzkimi i rzeczowymi, obsługa rejestrowa, kompleksowa obsługa podczas kontroli Ministerstwa Zdrowia, tworzenie, restrukturyzacja, likwidacja podmiotów leczniczych, dostosowanie działania podmiotów leczniczych do aktualnie obowiązujących przepisów.

więcej