Strona główna / Usługi - Usługi prawne

Usługi prawne

Nasza firma opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz współpracy z ekspertami jest w stanie rozwiązać każdy problem prawny, który niepokoi naszych klientów.  Obsługujemy zarówno osoby fizyczne jak i osoby prawne

LS Consulting & Management sp. z o.o.  zapewnia pomoc prawną na wysokim poziomie, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie i umówić się na dogodny termin spotkania. W przypadku gdy klientem jest firma lub inna osoba prawna istniej możliwość zorganizowania spotkania w siedzibie firmy.    

Pracujemy z adwokatami oraz radcami prawnymi, którzy specjalizują się w różnych gałęziach prawa i mają duże doświadczenie w prowadzeniu spraw i udzielaniu porad, tak więc rozwiązanie skomplikowanego zagadnienia prawnego nie stanowi dla nich problemu. Nasi prawnicy współpracują  z innymi kancelariami prawnymi, przedsiębiorstwami o dużej renomie, organami administracji publicznej oraz klientami indywidulanymi. Dodatkowo posiadają duże doświadczenie w reprezentowaniu stron przed sądami powszechnymi oraz sądami administracyjnymi. Udzielają porad prawnych i występują w sprawach dotyczących takich branż jak min. Medyczna, farmaceutyczna, budowlana, odzieżowa, transportowa, hodowla zwierząt, energetyczna, mechaniki pojazdów, czy elektroniki użytkowej.

W ramach oferowanej przez naszą firmę obsługi prawnej otrzymają państwo : reprezentowanie strony w postępowaniu przed sądami powszechnymi lub administracyjnymi a także w postępowaniu mediacyjnym, arbitrażowym i egzekucyjnym, udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, wykonywanie opiniowania i weryfikowania dokumentów prawnych.

Świadczymy obsługę prawną w takich gałęziach prawa jak:

  • Prawo medyczne – świadczenie pomocy prawnej podmiotom leczniczym, pomoc prawna w postępowaniach sądowych dotyczących błędów medycznych
  • Prawo cywilne- reprezentowanie stron w postępowaniu cywilnym oraz udzielanie porad w związku z toczącym się postępowaniem, reprezentowanie strony w postępowaniu egzekucyjnym, występowanie z powództwem o odszkodowanie z tytułu błędów medycznych, wypadków drogowych, oraz innych szkód.
  • Prawo pracy- sporządzanie umów o pracę,  ustalenie stosunku pracy oraz jego rozwiązanie,
  • Prawo handlowe i gospodarcze – zakładanie spółek zarówno osobowych jak i kapitałowych, zbywanie udziałów luba akcji, restrukturyzacja spółek
  • Prawo administracyjne- wszelkie sprawy związane z działaniami organów administracji publicznej
  • Prawo rodzinne- pomoc prawna w sprawach rozwodowych oraz o separacje, postępowanie dotyczące kontaktów rodziców z dzieckiem
  • Prawo karne, Prawo karne skarbowe, Prawo wykroczeń – pomoc prawna w związku ze wszczętym postępowaniem karnym
Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi prawne były nie tylko rzetelne i dokładne, ale również skuteczne o czym świadczy duża liczba rozwiązanych przez nas spraw i duże grono zadowolonych klientów.

Zobacz pozostałe usługi

Consulting i doradztwo
biznesowe

Usługi konsultingowe świadczone przez LS Consulting & Management sp. z o.o. stanowią podstawową gałąź działalności firmy. Świadczymy kompleksową pomoc w zakresie doradztwa zarówno biznesowego jak i finansowego. Wdrażane przez nas projekty rozwiązań mają na celu usprawnienie funkcjonowania przedsiębiorstw lub reorganizację struktur w ten sposób, aby działalność mogła być jak najbardziej wydajna. Oprócz szeroko pojętego doradztwa, LS Consulting & Management sp. z o.o. jest również podmiotem, który dokonuje audytów prawnych i finansowych podmiotów gospodarczych wszelkiego rodzaju.

więcej
Doradztwo
podatkowe

Zdobyte przez lata doświadczenie sprawiły, że skupiliśmy się na możliwości rozwijania i pogłębiania kontaktów biznesowych. Dzięki naszym usługom firmy działające na rynku mogą odnaleźć właściwych partnerów żywo zainteresowanych współpracą zarówno inwestycyjną jak i barterową. W związku z ciągłym rozwojem przedsiębiorców, należy na bieżąco szukać nowych rozwiązań, które na przestrzeni lat mogą zaowocować znaczącą zmianą na korzyść. LS Consulting & Management sp. z o.o. pomaga w wyszukaniu i zawarciu bezpiecznych relacji z innymi przedsiębiorcami stale współpracujących z firmą.

więcej
Sektor
ochrony zdrowia

Współpracując na przestrzeni lat z podmiotami leczniczymi, udało nam się wypracować model skutecznego rozwiązywania problemów jednostek medycznych, przychodów leczniczych, zakładów opieki zdrowotnej czy nawet szpitali. Do głównych zadań tej dziedziny działalności należy zaliczyć zawieranie, negocjowanie i obsługa kontraktów z NFZ, przygotowywanie dokumentacji konkursowych, restrukturyzacja przychodni, maksymalizacja wydajności zarządzania zasobami ludzkimi i rzeczowymi, obsługa rejestrowa, kompleksowa obsługa podczas kontroli Ministerstwa Zdrowia, tworzenie, restrukturyzacja, likwidacja podmiotów leczniczych, dostosowanie działania podmiotów leczniczych do aktualnie obowiązujących przepisów.

więcej
Szucha
Business Center

Szucha Business Center jest to miejsce skupiające podmioty gospodarcze z różnych branż tworzące wspólnie grupę ściśle związaną z Warszawą. Szucha Business Center jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które niewielkim kosztem pragnął prowadzić działalność gospodarczą. Biuro w Szucha BC niewątpliwie pozwala na skupienie się na własnej działalności przerzucając obsługę kancelaryjną i sekretariat do rąk zespołu Szucha Business Center, który na bieżąco odbiera Twoją korespondencję i formuje o najważniejszych wydarzeniach za pośrednictwem internetu i telefonu.

więcej