Strona główna / Publikacje i artykuły / Debata ekspercka online- projekt „Zdrowie Człowiek Profilaktyka”

Publikacje i artykuły

Debata ekspercka online- projekt „Zdrowie Człowiek Profilaktyka”

Debata ekspercka online- projekt „Zdrowie Człowiek Profilaktyka”

Debata ekspercka dotyczy profilaktyki chorób zakaźnych i skierowana jest do samorządów, pracodawców, przedsiębiorców oraz instytucji i podmiotów, w pracy których występują biologiczne czynniki ryzyka.

Debata odbywa się w ramach projektu „Zdrowie Człowiek Profilaktyka” a udział w spotkaniach jest bezpłatny.


O PROJEKCIE

„Zdrowie Człowiek Profilaktyka” jest realizowany od 2013 roku i  jak piszą twórcy projektu, jego celem jest „pokazanie dobrych praktyk i wywołanie dyskusji na temat potrzeby zaangażowania w profilaktykę chorób zakaźnych oraz wsparcie w realizacji działań profilaktycznych w środowiskach lokalnych i miejscach pracy”.

Pomysłodawcą i inicjatorem projektu „Zdrowie Człowiek Profilaktyka” są: Fundacja Aby Żyć, Compass Public Relations oraz Market Access Audit w partnerskiej współpracy z Pfizer Polska Sp. z o. o., która od lat wspiera działania na rzecz skutecznej profilaktyki szczepiennej w Polsce.


Oprócz debat online, dostępne są materiały i narzędzia takie jak np. poradniki edukacyjne, kalkulatory kosztów realizacji programów, gotowe schematy Programów Polityki Zdrowotnej i programów zdrowotnych. Wszyscy zainteresowani lub potrzebujący wsparcia w obszarach takich jak medycyna pracy czy prawo pracy mają możliwość konsultacji z ekspertami, współtworzącymi projekt „Zdrowie Człowiek Profilaktyka”.

 

Więcej informacji a także szczegóły najbliższych spotkań na stronie: https://www.rynekzdrowia.pl/partnerzy/zcp/2020/2/ (źródło)

 


Zespół Zespół
LS Consulting & Management sp. z o.o.